15 let amerického bezsrstého teriéra ve střední Evropě

23.8.2020
Tento víkend (20.-22.září 2019) mě přesvědčil, že toto plemeno je mému srdci nejblíže. Tolik nádherných, přátelských, nekonfliktních, kontaktních, veselých pejsků na jednom místě. To mě udělalo velmi šťastnou (ač to na mne nebylo během dne poznat 😁).
Sobota pro mě začala velmi stresově a s časovým skluzem, který jako perfekcionalista nesnáším. Pak jsem se zastavila a zjistila, že celý den plyne naprosto spontánně bez mých zásahů ve velmi přátelské a pohodové atmosféře. Tímto děkuji Vám všem účastníkům, že jste tento den tak dokonale spoluorganizovali a byli jste tam se mnou 💕.
Během dne se akce zúčastnilo 72 pejsků
Dále děkuji mé šílené rodině, která vždy jde do všeho se mnou a neúnavně pomáhala celý den organizovat. Aktivním účastníkům děkuji za zajímavé přednášky Michaela Hrnčiarová, Jan Čučka, trénink triků Nikol Hortová a coursing Táborský kynologický spolek, agility Lucie Sůrová a její holky. Lidem, kteří se mnou vydrželi celý víkend, děkuji za pomoc při přípravách a úklidu. Především Eliška Cimermanová, ta se mnou vydržela ze všech nejdéle. Velice si také cením, že dorazili zahraniční hosté a milovníci tohoto plemene z Ruska Kirill Bogachev, Евгения Николайчук a Francie Samuel Brondy, Frédéric Lamiable. Velký dík patří i sponzorům, kteří nám darovali obrovské množství dárečků!
Těším se na další společné shledání a doufám, že bude brzy…