Rezervace štěňátka

26.5.2021
DSC_0647

Kdy rezervujeme štěňátka?

Štěňátka vždy rezervujeme několik týdnů po porodu, kdy s vybraným budoucím majitelem podepisujeme rezervační smlouvu. Rezervační smlouva je oboustranná dohoda, která znamená, že budoucí majitel uhradí rezervační poplatek a štěně nebude nikomu dále nabízeno.

Jak mohu štěně rezervovat?

Majitele pro naše miminka vybíráme velice důkladně. Budeme velmi rádi, když nám napíšete informace o Vás na email. Je pro nás důležité: do jaké rodiny štěňátko poputuje, jaké aktivity spolu chcete podnikat, za jakým účelem jste si vybrali toto plemeno atd. Případně můžete rovnou zavolat a probereme všechny informace ihned. Pak se domluvíme na termínu návštěvy. Bez osobní návštěvy štěňátka nerezervujeme. My chceme poznat Vás (největším hodnotitelem je naše smečka) a pro Vás je jistě také důležité vidět podmínky v jakých naši psi a štěňátka žijí a jak se chovají k návštěvám. Amíčci návštěvy milují, proto doporučujeme na naše návštěvy dorazit v „horším“ oblečení, protože zoubky štěňátek jsou ostré a nenechavé :D.

 

Výběr konkrétního štěněte?

Výběr štěňátka provádíme společně s budoucím majitelem. Neplatí vždy, že první zájemce se rozhoduje první. Velice důležité je vybrat povahově a exteriérově štěňátko pro každou konkrétní rodinu.