Vrh C

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Vrh „C“ je konečně na světě. Štěňátka se narodila v noci z pátka 20. ledna 2023 na sobotu. Sixty nám dala stejný počet štěňátek i poměr fen a pejsků jako v prvním vrhu. Máme 3 holčičky a 4 kluky. První miminko se narodilo v 21:55 u minulého vrhu to bylo v 21:50 a aby toho nebylo málo, máme i stejné počet jednobarevných a puntíkatých miminek. Sixtynka to zvládla všechno krásně a s miminky jsou všichni v pořádku.

Cazembe Vida Perfecta

První na svět vykoukl jako správný náčelník klanu černý chlapeček. Ani nevíš, jakou jsi nám udělal radost, že už vás konečně poznáváme.

Cazembe = Náčelník

pes
barva: černá, bílé znaky, pálení
porodní váha: 199 gramů

Candice Vida Perfecta

Čistá a zářivá princezna s vypínacím tlačítkem na zadečku (snad bude fungovat, brzy se bude hodit). Nádherná a roztomilá!

Candice = Zářivá, čistá

fena
barva: bílá, modré znaky, pálení
porodní váha: 212 gramů

Cinnamon Vida Perfecta

Očekávala jsem, že je to možné. Ale nevěřila jsem. Chilloušek nám zamíchal barvičkama a vykoukla na nás krásná holčička. Její barva připomíná mnou milovanou skořici.

Cinnamon = Koření, skořice

fena
bílá, čokoládové znaky, pálení
porodní váha: 230 gramů

Coretta Vida Perfecta

Srdíčko nám poskočilo, když se narodila holčička s podobnou lysinkou jako měla Sixtynka. Do tvaru srdíčka má dokonce i flíček.

Coretta = Malé srdce

fena
barva: bílá, černé znaky, pálení
porodní váha: 221 gramů

Carama Vida Perfecta

Posledním velkým překvapením, se stal chlapeček s perlovou barvou. Za pár chvilek nás naučil, že se může stát cokoli. Věřím, že nové majitele naučí také spoustu nových úžasných věcí.

Carama = Učitel

pes
barva: perlová, bílé znaky
porodní váha: 206 gramů

Carlester Vida Perfecta

Naše nejmenší miminko, zato velký bojovník, který se nenechá otlačit od cecíku. Je to Pán s velkým srdcem bojovníka. Uvidíme, jestli přeroste své sourozence, jako to bylo u prvního vrhu. Kdy nejmenší miminko odcházelo jako třetí největší.

Carlester = Pán

pes
barva: modrá, bílé znaky, pálení
porodní váha: 141 gramů

Commie Vida Perfecta

Přišel na svět jako poslední a největší miminko. Jeho sourozenci to stihli ještě v pátek, ale on si počkal na sobotu. Je to náš velký andílek s křídly na zádech.

Commie = Narozen v sobotu

pes
barva: bílá, černé znaky, pálení
porodní váha: 250 gramů